HELP balíčky do postižených oblastí.

Aktuálně připravujme balíčky do oblasti Bunič a Čanak bývalá tzv. Republika Srbská krajina. Balíčky jsou určený převážně pro staré a nemajetné občany těchto vesnic.

Převážně se jedná o balíčky složené s trvnlivých jídel, rýže, mouka, těstoviny, cukr, konzervy, kafe, pitná voda atd.

V poslední době přidáváme do některých balíčku léky. 

A v některých případech hračky, učební pomůcky a oblečení pro děti.

Balíčky jsou upravovány podle místa určení a složení balíčků se může měnit.

Podpořit nás můžete na účtu 3333332015/2010 u FIO banky.

Děkujeme.


Příklad složení potravinových balíčků:

Balíček pro rodinu: čočka, hrách, mouka, rýže, cukr, sušené mléko, těstoviny, multivitamíny, kakao, káva, rajčatový protlak, olej, vepřové a hovězí maso, tuňák, med, přesnídávky, džem, piškoty. 

Přibližná hodnota cca 500,- Kč

Balíček pro jednotlivce: multivitamíny, instantní polévky, steril. fazole, konzerva hovězí maso a guláš, tuňák, paštika, sardinky, džem.

Přibližná hodnota cca 200,- Kč.

Hygienické balíčky 

obsahují prostředky pro osobní hygienu a drogistické zboží. Obsah těchto balíčků je rovněž rozdílný podle toho, pro kolik osob je určen. Specifické složení má hygienický balíček pro rodiny s malými dětmi, který obsahuje pleny a prostředky pro péči o dítě do 2 let.

Balíček pro malé děti: dětské jednorázové pleny (různé velikosti), olejíček pro děti, krém proti opruzeninám, vlhčené čisticí ubrousky, dětský šampón, prací gel sensitiv - přibližná hodnota cca 350,- Kč

Balíček pro rodinu: mýdla, šampón, sprchový gel, zubní kartáčky a pasta, prostředek na nádobí, ochranný krém na ruce, vlhčené čisticí ubrousky, prací gel - přibližná hodnota cca 300,- Kč

Balíček pro jednotlivce: mýdlo, šampón, kartáček a pasta na zuby, ochranný krém na ruce, jednorázový holicí strojek, gel na holení, mýdlo na praní - přibližná hodnota cca 200,- Kč.

Příklad potravinové pomoci.

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.